Alpina fiets Cargo Meisjes, 16inch. Kleur: Steel Blue Matt. Uitgerust met een V-Brake voor en een remnaaf achter, inclusief voordrager en aluminium frame. Kleurnummer: YS 9153 Matt.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Alpina |
| Model: | Cargo |
| Frametype: | Meisjes |
| Kleur: | Steel Blue Matt |
| Maat: | 28 cm |
| Wielmaat: | 16" |
| Verlichting (voor): | Geen |
| Verlichting (achter): | Geen |
| Gewicht: | 129 kg |
| Modeljaar: | 2023 |
| Art. nummer: | 27280 |
| Voorraad: |