Alpina fiets Clubb Meisjes, 20inch. Kleur: Rose Gold Matt. Uitgerust met een V-brake voor en een remnaaf achter, inclusief voordrager, aluminium frame. Kleurnummer: YS 8360 Matt.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Alpina |
| Model: | Clubb 20" |
| Frametype: | Meisjes |
| Kleur: | Rose Gold Matt |
| Maat: | 31 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Verlichting (voor): | IKZI Dobbel |
| Verlichting (achter): | IKZI 120 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 27206 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |