Alpina fiets Clubb Meisjes, 24inch. Kleur: Vintage Gold Matt. Uitgerust met achter een Shimano Nexus remnaaf met 3 versnellingen, aluminium frame, inclusief voordrager. Kleurnummer: PMS 8002 Matt.
Fiets word geleverd incl. servicekaart.
1e beurt 50% korting (na 6 maand)
2e beurt word met korting aangeboden
Fiets verzekering is mogelijk via ons.
Voor meer informatie kunt u bij ons terecht
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Alpina |
| Model: | Clubb M24 |
| Frametype: | Meisjes |
| Versnellingen: | 3 x Naaf |
| Kleur: | Goud |
| Maat: | 38 cm |
| Wielmaat: | 24" |
| Verlichting (voor): | IKZI Dobbel |
| Verlichting (achter): | IKZI 120 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 27042 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |