Deze BESV stadsfietsen is voorzien van de krachtige SHIMANO E6110 middenmotor met 60Nm en een 504Wh accu die perfect geintegreerd is in het frame. De verende vork en verende zalelpen garanderen het beste comfort onder alle omstandigheden. De Enviolo naaf is traploos instelbaar en is een perfecte combinatie voor E-Bikes. De verdere afmontage met het Selle Royal zadel Racktime bagagedrager en Lezyne verlichting maakt dit tot een kwalitative hoogwaardige fiets waar u veel plezier aan zult beleven.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | BESV |
| Model: | Fiets E-Bike BESV CITY |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Merk motor: | Shimano |
| Vermogen motor: | 250 |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Display type: | HD-DISPLAY |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 99 x Enviolo CT-36 CVP 310% |
| Kleur: | Snow White |
| Maat: | 50 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Schijfrem 180\/160mm Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | Schijfrem 180\/160mm Schijfrem met hydraulische bediening |
| Gewicht: | 29.5 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Art. nummer: | 27400 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |