Cortina Transport U4 damesfiets in framemaat 50cm. Kleur: Baked Clay Matte. Uitgerust met achter een Shimano Nexus 7-traps versnellingsnaaf met rollerbrake en voor een Shimano naafdynamo met rollerbrake. Opvallende details: aluminium frame, stuurslot, voordrager.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Cortina |
| Model: | U4 Transport |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 7 x Naaf |
| Kleur: | Baked Clay |
| Maat: | 50 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Standaard: | Dubbele standaard |
| Verlichting (voor): | Cortina Amsterdam 18 lux naafdynamo |
| Verlichting (achter): | Union 4370 naafdynamo |
| Zadel: | Selle Royal Witch |
| Gewicht: | 2 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 27560 |
| Voorraad: |