E-XITE LADY SIZE M (50cm) JEANS-GREY 800wh
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Koga |
| Model: | E-XITE LADY |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Frametype: | Dames |
| Kleur: | Jeans Mat |
| Maat: | 50 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Gewicht: | 31.5 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 27070 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |