EVIA PT PRO DS LADY L BES3 OFF BLK MATT NO BAT
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Koga |
| Model: | EVIA PT PRO DS |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Frametype: | Dames |
| Kleur: | Off Black Matt |
| Maat: | 56 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Gewicht: | 28.9 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 27072 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |