Lage instap, intube accu en GATES RIEM AANDRIJVINGDankzij de onderhoudsvrije riemaandrijving, elektronische Shimano-naafversnelling en krachtige EP6-aandrijving is deze fiets altijd klaar om te gaan, wanneer jij dat wilt. Het superlage instapontwerp en de eenvoudig te verwijderen maar toch strak geïntegreerde 712 Wh-accu maken dit de ultieme, gebruiksvriendelijke stadsfiets.Zorgeloos fietsen in de stad dankzij een onderhoudsarme Gates-riemaandrijving en elektronische Shimano Inter 5E-versnelling in de naaf, in combinatie met ons superlage instapframe. Ons unieke ENERGY CRADLE-frameontwerp zorgt voor een betrouwbare handling en ultiem gebruiksgemak, want de strak weggewerkte 712 Wh-accu is eenvoudig te verwijderen en biedt toch een enorme actieradius. De EP6-aandrijving van Shimano maakt korte meten met elke helling en dankzij de complete uitrusting met beschermkappen, bagagedrager, slot en verlichting is deze fiets klaar voor elke gelegenheid.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Merida |
| Model: | eSPRESSO CITY 875 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Shimano EP6 |
| Merk motor: | Shimano |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Display type: | LCD-DISPLAY HIGH CONTRAST |
| Frametype: | Uni |
| Kleur: | BLAUW |
| Maat: | 48 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | SHIMANO MT410 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | SHIMANO MT410 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Banden: | 622-50 |
| Crankstel: | MERIDA EXPERT TK |
| Drager: | MERIDA MIK HD |
| Versnellingschakelaar: | Shimano SW-EN600-R |
| Ketting: | Gates CDX Belt 122T |
| Stuurpen: | MERIDA EXPERT |
| Voorvork: | SR SUNTOUR NEX E25 |
| Verlichting (voor): | HERRMANS H-BLACK MR4 E |
| Verlichting (achter): | SPANNINGA COMMUTER GLOW XE |
| Zadel: | Merida Expert CT |
| Zadelpen: | MERIDA EXPERT TK |
| Gewicht: | 39.4 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 27596 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |