Tenways CGO Compact 1 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
CGO Compact
Specificaties
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Tenways |
| Model: | CGO Compact |
| Merk motor: | Bafang |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Frametype: | Uni |
| Kleur: | WHITE |
| Maat: | 45 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Remmen (achter): | HD-T275 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | PRT006-160 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Zadelpen: | SPS-521\/EN-15194 |
| Gewicht: | 20 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 27148 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: | |
Prijsinformatie
€ 1.999,-