Tenways CGO800S 1 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
CGO800S Wild Berry
Specificaties
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Tenways |
| Model: | CGO800S |
| Locatie motor: | Achterwiel |
| Merk motor: | Mivice |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Frametype: | Uni |
| Kleur: | RED |
| Maat: | 48 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | HD-T275 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | HD-T725 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Zadelpen: | RSP-AD001 |
| Gewicht: | 19 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 27588 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: | |
Prijsinformatie
€ 1.999,-